Výbušná tiskovka s Koubkem: Proč se vymlouváme? Kvása se stydí | První dojem
Přímo z Atlanty se po skončení zápasu s JAR přihlásili naši redaktoři - Michal Kvasnica, Radek Špryňar a Pavel Baláž. Řeč se stočila na tiskovou konferenci s Miroslavem Koubkem, která se nesla v nerudném duchu, podle trenérových slov volil novináři „brutální hodnocení“ zápasu. Proč se hráči bojí hrát a má tým vůbec nějaké sebevědomí? Kdo byli hráči zápasu z našeho pohledu? Nejen to se dozvíte v našem Prvním dojmu.