Nuda, co jde i za Koubkem. Naštvaní fanoušci: Proč jsme tak vyčichlí? Odevzdaný zápas!
Pasivita, obavy o výsledek – a nakonec jen remíza 1:1 s týmem JAR. Tým Ligy naruby sledoval slabý výkon české reprezentace na MS v Centrálním parku na pražském Chodově s fanoušky. A ti neváhali a v pozápasovém hodnocení si často brali slovo. „Co se to stalo? Proč jsme tak vyčichlí, odevzdaní?“ ptali se příznivci české reprezentace. Do jaké míry je za nudný herní projev odpovědný kouč Miroslav Koubek? Co smolař zápasu Pavel Šulc? Jaká měla být role Vladimíra Daridy a dočkal se Pavel Šulc servisu, po kterém se volalo?